Image

Modelka XL

Kim jest modelka xl czy xxl ? Kobieta, która promuje otyłość, czy po prostu prezentuje modę i pokazuje, inspiruje inne kobiety do tego, by sięgnęły po bardziej atrakcyjną linię odzieżową adekwatną do jej typu sylwetki? Modelka jest kobietą, którą prezentuje modę, bo moda jest dla wszystkich niezależnie od rozmiaru i wieku. Pokazywanie ubrań na większych modelkach nie jest promocją otyłości, modelka ma inspirować inne kobiety w podobnym rozmiarze do tego, by sięgały po dobrze skrojone i kolorowe fasony przeznaczone także dla nich. Ulice powinny być kolorowe i optymistyczne, a każda kobieta ma prawo czuć się atrakcyjnie. Powiem też z doświadczenia zawodowego, jako stylistka od lat współpracuję z kobietami w większym rozmiarze. Gdy udowodnię im i pokażę, że mogą ubrać się gustownie i kolorowo, zazwyczaj takie pozytywne postrzeganie siebie i świata przekłada się również na inne sfery życia.
Sukces przyciąga sukces, nie należy odkładać bycia stylowym i sięgać po nowalijki modowe wtedy, kiedy schudnę, ponieważ tak, może się to stać lub nie! Z doświadczania wiem, że odkąd kobieta czuje się dobrze w swoim rozmiarze w dobrym ciuszku, stara się też zadbać o włosy, paznokcie, sięga po zdrowy styl życia, inną filozofię żywienia, ćwiczenia.
Ubranie to podstawowa potrzeba człowieka, pozbawiony jej popada we frustracje. O tym wspomina też sławna piramida potrzeb Masłowa. Rynek nie oferuje na dziś dzień odpowiedniej garderoby dla kobiet „plus size”, bynajmniej jest ich wciąż za mało. Media kreują jedyny słuszny ideał kobiety w rozmiarze 0, kobiety w większym rozmiarze spisują się na straty, sadząc że muszą zakuwać się w szare wory... My szukamy rozwiązań, jak wesprzeć kobiety w ich metamorfozach, jak je motywować do tego, by sięgały po sukces osobisty i dbały o siebie. Kobiety w każdym rozmiarze są i należy im się to, co wszystkim innym. Nie odwracamy oczu, szukamy rozwiązań, podpowiadamy jak sobie radzić w życiu, od czego zacząć. Misją naszej firmy jest zdrowy styl życia. Nie odwracamy uwagi od żadnej kobiety, staramy się jej pomóc na każdym etapie życia, nieżalenie od rozmiaru.

Plus Size Lifestyle Magazine
Zdjęcia z sesji
Twórcy sesji:
Fotograf : Weronika Łucjan – Grabowska.
Modelka: Ewa Zakrzewska,
Stylizacja: Anna Ładny,
Biżuteria: Joanna Kępińska (Herstory Design),
Makijaż 1: Agnieszka Skowrońska,
Makijaż 2: Agnieszka Wojciechowska,
Fryzura: Mateusz Mojsak,
Produkcja: Anna Ładny (Nobodys Perfect)